Reference

Jiřina Dolejší

Prodej bytu Trutnov

Doporučuji všem p.Špetlovou, rychlé, slušné a hlavně čestné jednání. Byt jsme prodali velmi rychle a navíc nám pomohla při následné koupi domu od jiné realitky, kde nám vyjednala lepší podmínky. Ještě jednou moc děkujeme

Tomáš Livňanský

Koupě bytu Trutnov

Profesionální jednání, ochota, rychlost při koupi nemovitosti a pomoc a rady při financování a následné rekonstrukci. Maximální spokojenost. V budoucnu nebudu váhat a služby paní Špetlové využiji znovu. Mohu doporučit všem

Petr Hron

Prodej domu Úpice

Velké poděkování při prodeji nemovitosti a hlavně za ochotu a profesionální přístup.

Martina Mišovičová

Prodej bytu Trutnov

Perfektni profesionalni a lidský přístup nelituji že jsem zvolila Kláru Špetlovou na prodej bytu osobní jednání a vše kolem super doporučuji opravdu hodně velká spokojenost

Petr Vrána

Prodej bytu Trutnov

Rychlost, profesionalita, preciznost a nejdůležitější osobní přístup, který byl velice na vysoké úrovni. Jsem moc rád, že s prodejem své nemovitosti jsem se obrátil právě na Vaši společnost.

Helena Černá

Prodej bytu Trutnov

Perfektní, vstřícný přístup slečny Špetlové při prodeji bytu. Ve všem se snazila maximálně vyhovět, vše zařídit tak, abychom neměli žádné starosti při prodeji. Mockrát Vám děkujeme za Vaší ochotu jsme moc rádi, ze jsme prodej naší nemovitosti řešili přes Vás a víme, že bychom si Vás vybrali znovu

Tereza Š.

Koupě bytu Trutnov

Ochota kdykoliv poradit a rychlé jednání. Naše rodina díky paní Špetlové už prodej a nyní i koupi nemovitosti řešila a vždy naprosto bez problému. Vřele doporučuji! ☺️

Miroslav Lindr

Prodej pozemku Trutnov

Bezvadná spolupráce, rychlost a hlavně spolehlivost. na 100% doporučuji spolupráci s Klárou.

Naďa Štěpová

Prodej bytu Pilníkov a koupě bytu Trutnov

Díky Kláře dnes bydlím v krásném zrekonstruovaném byte. Dokázala mi poradit v otázce ohledně koupi. Velkou pomoci byl také její bratr Honza, který perfektně zorganizoval průběh rekonstrukce nemovitosti. Její erudice zdejších poměru a jeho technická výpomoc mi pomohla v co nejkratší době vše zařídit a dokončit. Pokud mate stejne problémy, rozhodne kontaktujte Kláru nebo Honzu. Spokojenost na nejvyšší úrovni. Po dlouhé době mohu někoho s čistým svědomím doporučit !

Gábina Šindelářová

Prodej bytu Trutnov

Perfektní spolupráce. Nejen, že nám Klára rychle prodala byt , ale obratem zajistila koupě domu. Jen doporučuji

Pavlína Vlachová

Koupě bytu - Trutnov

Výborná spolupráce, rychlé a kvalitní jednání. Mohu jenom doporučit !

Marcela Nagelová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Paní Kláru Špetlovou mohu vřele doporučit :-) . RYCHLOST A PROFESIONALITA.

Josef Peichl

Prodej rodinného domu - Kohoutov

Nemohu napsat nic jiného než všichni ostatní přede mnou ... Naprosto profesionální přístup na rozdíl od jiných makléřů pro ni není problém zvednout telefon kdykoliv. Vstřícné jednání a ochota je samozřejmost. V roce 2015 jsem přes ni prodal byt, v roce 2018 rodinný dům. Tímto ještě jednou děkuji

Petr Zítka

Prodej bytu 3+1 - Úpice

Naprosto bezproblémová spolupráce.Prodej bytu v pohodě.Můžu jen doporučit!!!

Ondřej Babák

Koupě dvou bytů - Trutnov

Velmi doporučuji, paní je velice vstřícná, ochotná, ve všem vyjde vstříc, spoustu věcí zařídí, s paní je na všem dohoda. Kdyby se se všemi spolupracovalo jako s ní, nebude tady takovej bordel jaký je :-)

Tereza Weissová

Asistence s koupí bytu 3+kk - Trutnov

Před časem jsem se rozhodla pořídit si vlastní bydlení. Vzhledem ke své nezkušenosti jsem se rozhodla vyzkoušet RK, kde mě z nabídky nic nezaujalo a tak jsem si našla něco dle svých požadavků a k prohlídce si přizvala K.Spetlovou. Na místě ihned odhalila vady bytu díky kterým mi následně vykomunikovala nižší kupní cenu. Její znalost v oboru a profesionální jednání mě ohromilo. Dále pak mi pomohla se všemi formalitami a řešením financování i přestože byt nebyl z její nabídky.

Eva Mikysová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Měla jsem to štěstí poznat p. Klárku Špetlovou a nikdy na ni nezapomenu. Při prodeji bytu vše zařídila poradila ke spokojenosti všech v krátkém termínu s profesionálním a velmi příjemným přístupem. Přeji hodně úspěchů a díky za vás.

Alena Kadaníková

Koupě rodinného domu - Úpice

Rozhodli jsme se koupit RD a díky paní Špetlové šlo vše na jedničku a nad naše očekávání. Je opravdu velice schopná a vstřícná ! Tímto chci pí. Špetlové poděkovat a ráda doporučím dalším, kteří třeba stále ještě váhají. Děkujeme

Valérie Moravcová

Prodej bytu 1+1 - Trutnov

Rychlost, ochota, lidskost, profesionální přístup. Klárko jste nejlepší. Lépe jsem si vybrat nemohla. Velikanské DÍK.

Monika Kavalirová

Prodej rodinného domu - Bohuslavice

Tímto bych chtěla poděkovat Klárce Špetlové za její profesionální služby při prodeji mého domu a následné koupě bytu. Její vynikající znalosti a přístup, vše proběhlo v rychlosti a k mé plné spokojenosti. Mohu vřele doporučit.

Miloš Freiberger

Prodej rodinného domu - Žďár nad Metují

Dekujeme za profesionalni pristup pri prodeji naseho domu, spolupraci a pomoc pri vyrizovani vsech zalezitosti spojenych s prodejem domu! Vsem muzeme vrele doporucit! Jeste jednou moc dekujeme a prejeme same spokojene klienty.

Marcel Braun

Koupě bytu 2+1 - Trutnov

Doporučuji všem paní Kláru Špetlovou, profesionální a i lidský přístup, odbornice na pravém místě, pomůže, poradí, spoustu věcí vyřídí ať už při koupi, tak i rekonstrukci bytu, domu. Tímto Vám ještě jednou moc děkuji a jsem rád, že jsem koupil byt právě od Vás :)

Klára Hančová Smrčková

Koupě rodinného domu - Trutnov

Koupili jsme přes paní Klárku Špetlovou řadovku, neuvěřitelná profesionálka s naprosto lidským přístupem, koupě proběhla bleskovou rychlostí, fůru věcí nám p. Špetlová zjistila, vše zařídila, my jsme zkrátka nemuseli skoro nic..Po celou dobu nám byla k dispozici, kdykoli si udělala čas..Vše bylo vyřešené ihned bez zbytečných odkladů..Nyní jsme řešili obráceně - prodej bytu, proběhla zcela zdarma konzultace, Klárka nám poradila, moc nám pomohla a nic za to nechtěla. Takže, my jednoznačně doporučujeme a tímto i děkujeme za vše, co jste pro nás udělala.

Lenka Trejbalová

Koupě bytu 2+kk - Trutnov

Z vlastní zkušenosti mohu jedině doporučit!! Přes paní Špetlovou jsme kupovali byt na Kryblici. Obchod dopadl naprosto bez problémů. Se službami jsme byli maximálně spokojeni. Paní Špetlová je velice vstřícná, profesionální a poradí s jakýmkoliv dotazem. Odpovědi se mi pravidelně dostalo do 24 hodin! Takže jsem byla stále v obraze ohledně obchodu. Při koupi nebo prodeji nemovitosti se obracím znovu a jedině na paní Špetlovou, vč. doporučení, které dávám kudy chodím!! :)

Jan Černý

Asistence s koupí bytu 3+1 a návrhem rekonstrukce - Trutnov

Mockrát děkuji za vše!!!! Chci přidat taky nějaký ten komentář. S paní Špetlovou mám jen dobré zkušenosti, protože jsem se setkal s úplně zvláštním případem, kupoval jsem nedávno byt a jen díky ochotě, vstřícnosti a profesionálním jednání paní Špetlové, nakonec byt vlastním. Byt prodávala majitelka přes realitní kancelář a nikdy jsem se ještě nesetkal s tak laksním jednáním a nepřipraveností (smlouvy, neinformovanost...atd). Kamarádka by řekla o dobrých referencí na zmiňovanou paní Špetlovou, tak jsem si řekl, jdu do toho. Nechal jsem se zastupovat paní Špetlovou a po delším čekání, právě, že strany špatně fungující realitní kanceláře (nechci ani jmenovat), my zařídila koupi. A k tomu všemu mi ještě poradila s rekonstrukcí (změna dispozice) a ohledně veškerého papírování. Proto ještě jednou DĚKUJI!!!!

Standa Najman

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Slečnu Špetlovou můžu vřele doporučit, pomohla nám s prodejem bytu, všechno vyřešila a vše bylo velmi ryhle vyřízeno. Byli jsme velmi spokojeni s její ochotou, profesionálním přístupem a vstřícností. Určitě jí do budoucna znovu kontaktuji s nákupem nebo prodejem. Kdyby všichni makléři měli přístup jako ona bylo by to super. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Blanka Horáková

Prodej bytu 2+1 - Úpice

Přes Klárku Špetlovou jsem velmi rychle prodala byt. Mohu jen doporučit :) Super přístup a skvělé jednání.Poradí,vysvětlí a vše zařídí. Nejlepší realitní makléřka :)

Petra Paschoutová

Prodej bytu 2+1 - Trutnov

S pomocí paní Špetlové se mi podařil velmi rychle prodat byt. Je to profesionálka na svém místě, velice zkušená, sympatická, s vynikajícím přístupem ke klientovi. Se vším poradí, zařídí, jedná na rovinu a není problém se na ní kdykoliv obrátit. S p. Špetlovou mám výbornou zkušenost a určitě ji budu nadále doporučovat :)

Bronislava Holubjáková

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Reality TU ráda doporučuji Vám, kdo hledáte pomoc s obchodem realitami. Paní Klára Š. prodala mou nemovitost zcela bez mé přítomnosti, vše dotáhla do konce s plným servisem, jelikož jsem již byla odstěhovaná a nemohla bych na dálku nic ohledně tohoto obchodu vyřizovat. Jsem velmi spokojená, děkuji a přeji mnoho dalších obchodních úspěchů.

Ivo Černý

Asistence s koupí bytu 1+1 - Trutnov

K. Špetlovou doporučuji. Bez jakékoli odměny mi domluvila koupi bytu u jiné realitky. Zkontrolovala rezervační i kupní smlouvu. Realitka měla jiného zájemce ale p.spetlove se to i tak podařilo aniž bych musel preplacet kupní cenu. Za mě super.

Hana Faltová Darvašová

Prodej bytu 3+kk - Dvůr Králové nad Labem

Klárka Špetlová mohu jen pochválit a doporučit. Při prodeji mého bytu zařídila vše potřebné poradila a i ve svém volnu,jezdila se zájemci na prohlídku.Vždy s ůsměvem. Realitní makléř se 100 hodnocením. Doporučuji každému. Díky.

Tatiana Hakenová Frýdová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Tak tohle byla pecka !!! Vůbec jsem nečekala tak rychlý prodej, p.Špetlová je zkušená, sympatická a hlavně velice příjemná makléřka,kterou mi doporučila známá a já jí mohu také jen doporučit :)

Petra Volmanová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Slečnu Kláru Špetlovou mohu jen doporučit. Je velice vstřícná, ochotná. Slušné, příjemné jednání a spolehlivost po celou dobu prodeje. Spolupráce s ní byla výborná. Tímto jí děkuji a mohu jenom vřele doporučit dalším klientům.

Helena Ellen Potočková

Prodej rodinného domu - Trutnov

Slečnu Špetlovou mohu jen doporučit. Prodej domu v její režii proběhl bez průtahů. Je to šikulka, své práci rozumí, umí poradit na profesionální úrovni, má příjemné vystupování, poradí, pomůže a jedná narovinu. Za mě naprostá spokojenost.

Dita Balážová Junková

Prodej bytu 3+kk - Trutnov

Všem vřele doporučuji perfektní servis r.makléřky p.Špetlové. Kdykoli k dispozici,vždy o krok dopředu,vždy v obraze, bleskurychlá, velmi orientovaná v oboru, přátelská ale zaroveň velmi profesionalní. Bohužel nepracují všichni jako ona a dokázala i napravit velkou škodu napáchanou jiným makléřem. Velké díky za vše.

Martina Davidková

Koupě bytu 2+kk - Trutnov

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, ochota při prohlídkách. Nakonec realizace prodeje bytu na Náchodské ulici! Doporučuji.

Jana Maissnerová

DOPORUČUJI všem. Výborný servis po všech stránkách. Rychle a vstřícné jednání. Paní Špetlová je člověk na správném mistě.

Terka Trávníčková Lukešová

Koupě bytu 2+1 - Trutnov

Slečnu Špetlovou mohu vřele doporučit. Díky její pomoci byla koupě bytu hračkou. Oceňuji rychlost, vstříctnost a hlavně profesionalitu. Spolupráce s ní je vynikající ;)

Monika Schreiberová Pilařová

Prodej bytu 1+1 a 3+kk - Trutnov

Se slečnou Špetlovou jsme řešili prodej dvou nemovitostí - oba prodeje byli úspěšné.Její práci hodnotím velice kladně a profesionálně. Určitě bych volila znovu.

Wendy Šindelářová

Prodej rodinného domu - Trutnov

Jednoznačně SUPER! Nemohli jsme si absolutne na nic stěžovat. Můžu jedině doporučit! Rychlost a ochota. Nic jsme nemuseli zařizovat.

Andrea Půlkrábková

Prodej bytu Trutnov

Z vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit!! Skvělý přístup, rychlé jednání, žádné skryté informace a prodej nemovitosti bez problému!

Jana Müllerová

Asistence při koupi pozemku - M. Svatoňovice

Slečnu Špetlovou hodnotím 5 hvězdičkami. Obrátila jsem se na ní s prosbou ohledně právního servisu. V krátké době jsem od ní měla veškeré potřebné doklady dodané. Slečnu Špetlovou doporučuji.

Jana Kašparová

Prodej bytu 1+1 - Trutnov

Komunikace při prodeji bytu byla v pořádku, doporučuji. Jana Kašparová

Vendula Špetlová

Prodej pozemku - Trutnov

Klárku mohu vřele doporučit. Je to opravdu profesionál. Zprostředkovala nám prodej pozemku. Jsme opravdu velmi spokojeni s jejím jednáním a jejím přístupem k práci. Moc děkuji.

Iveta Potočková

Prodej bytu 4+kk, 3+1 a koupě bytu 2+1

Se slečnou Špetlovou byla velmi dobrá spolupráce. Velmi rychle a profesionálně nám zprostředlovala prodej bytu a následně i koupi bytu nového. Slečnu Špetlovou mohu všem doporučit :)

Monika Werner

Prodej bytu 4+kk - Trutnov

Velká spokojenost, profesionálni přístup, doporučuji.

Tomáě Tomčiak

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Vše co jsme si domluvili bylo splněno za sebe můžu jen doporučit.